ÇÖZÜMLER

XELEX AİLESİ!

KOROZYONU ÖNLER, SİSTEMİ KORUR, YÜKSEK PERFORMANS SAĞLAR!

XELEX XP2
ÜSTÜN KORUMA & %15’E VARAN TASARRUF!


Merkezi ısıtma sistemini korozyona ve kireçlenmeye karşı koruma sağlayan inhibitör ve enerji tasarrufu sağlayan özel formüllü katkı maddesinin doğalgaz faturanızda %15’e varan tasarrufun adı; XELEX XP2!
Broşür için tıklayınızXELEX XP0 İNHİBİTÖR
MAKSİMUM KORUMA


Merkezi ısıtma sistemini korozyondan ve kirçlenmeden korumak, sistemin işletme ömrünü uzatmak için en iyi yol.
XELEX XP3
TEMİZLER !


Yeni veya bir yıl içinde kurulmuş merkezi ısıtma sistemini temizlemek içindir. Kombinin veya sistemin kendi pompası veya tesisat yıkama makinesi ile kullanılabilir. Ejanşör, boru ve radyatörlerin yüzeyinde oluşan demir oksit ve kireç tabakalarını sökmek için Nötr pH’lı formüle edilmiştir.
XELEX XP4
AĞIR HİZMET: Aşırı kirli sistemleri temizler!


Konut veya ticari ısıtma sistemleri, kapalı soğutma sistemleri, kazanlar ve ejanşör yüzeyleri temizlemek için Nötr pH’lı formüle edilmiştir. Kombinin veya sistemin kendi pompası veya tesisat yıkama makinesi ile kullanılabilir.Uzun süre oluşmuş demir oksid veya kireç tabakalarını sökmek için önerilir.
XELEX XP5
Kireç çözücü ve önleyici!


Kalsiyum miktarı 200 ppm’yi geçen sert su bölgelirinde kullanılması tavsiye edilir. Oluşan kireç tabakalarını çözer ve kireç oluşumunu önlemeye devam eder.


Xelex™ Web Sitesi (YAKINDA) Broşürü için tıklayınız
Havalandırma kanalı sistemlerinin geleceği.

YENİLİKÇİ, SÜRDÜRÜLEBİLİR VE MALİYET AVANTAJI SAĞLAR

GatorDuct™ için detaylı bilgi

Isınma giderlerinde yüzde 15'e kadar yakıt tasarrufu sağlayan EndoTherm™, ekonomik ve çevreci enerji tasarrufu çözümüdür. Su ile çalışan kazan tipi ısıtma sistemlerinde kullanılabilen EndoTherm™'in başarısı başta İngiltere olmak üzere dünyanın pek çok noktasında yapılan uygulamalarla kanıtlanmıştır. EndoTherm™, tek odalı evlerden büyük endüstriyel / ticari merkezlere kadar tüm alanlarda tasarruf başarısı sağlanmıştır.

EndoTherm™ sağladığı doğalgaz tasarrufu sayesinde karbon emisyonunu azaltarak doğaya katkı sağlar.EndoTherm™'in Özellikleri:

  • Bağımsız akredite kuruluşlar tarafından %15'e kadar tasarruf sağladığı kanıtlanmıştır.
  • Korozyon veya aşınma yapmaz.
  • Kolayca uygulanır.
  • Tüm kazan tipi ısıtma sistemlerinin kullanıldığı yapılarda kullanılabilir.
  • İngiltere'de geliştirilmekte ve üretilmektedir.
  • Doğa dostudur.
Broşür için tıklayınız